Rychlý kontakt

Tesařství Josef Švec
Sopotnice 351
561 15 Sopotnice

tel.: +420 605 515 733
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tesařské práce

Stěžejní kategorií tesařských prací je výroba střešních krovů – tzn. dřevěných nosných konstrukcí střech, které jsou základem pro položení nové střešní krytiny. Konstrukce musí být dimenzována vhodným způsobem tak, aby dokázala přenést trvalé zatížení – tzn. vlastní hmotnost a váhu střešní krytiny, tepelné izolace, hydroizolace apod. Dále musí bezpečně vydržet i nahodilá krátkodobá zatížení jako jsou např. sníh nebo silný vítr. Dalšími důležitými parametry jsou pak např. protipožární odolnost střechy, odolnost krovů proti napadení škůdci a termoizolační vlastnosti celé střechy.

Díky našim mnohaletým bohatým zkušenostem v oboru provádíme realizace konstrukcí jak střech šikmých, které jsou u nás nejrozšířenějším typem, tak i střech plochých. Samozřejmostí jsou i rekonstrukce stávajících střech, včetně např. montáží střešních oken a solárních systémů. Na tesařské práce pak navazují práce pokrývačské, které se zabývají konstrukcí střešního pláště – tzn. pokládkou střešní krytiny.

Grafické návrhy konstrukcí střech

Stejně jako v mnoha jiných oborech i my nabízíme počítačové grafické zpracování návrhu střešní konstrukce vaší nové střechy.